Delivery & Return Conditions

İade Şartları Ve Kuralları

 

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar) ürünlerin iadesi mümkün değildir. Tüm gönderilen ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Müşteriye özel olarak üretilen veya ithal edilen ürünler sipariş onayından eğer üretim sürecinde ise alıcı tarafından iptal edilemez.

Ürün İade Adresi:

Slipring Elektrik ve Akışkan Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş.
İkitelli Org.San. Blg. Triko Dokumacılar Sanayi Sitesi M9 Blok No:001 PK:34490 İkitelli
Başakşehir- İstanbul,Türkiye
Tel: +9 0 212 567 66 77 (PBX)
Fax: +9 0 212 549 99 19

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya eft/havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler eğer stok ise 3 iş günü içerisinde ve eğer stok değilse müşteriye verilen teslim süresinde kargoya teslim edilecektir. İthal ürünlerin teslim süresi gümrükleme veya üretici üretim programına bağlı olarak uzayabilir.

 

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

 

This post is also available in: trTurkish

We use cookies to deliver you the best experience. By browsing our website you agree to our use of cookies. Learn More
FORGOT PASSWORD ?
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.